ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΗΣ
2024-06-01
![](https://5a7f6a9b33.clvaw-cdnwnd.com/25bb8b80f4b1a5c34870de63748438e2/200001546-a943ca943e/445799463_388267734211628_6414868597147422668_n.jpeg?ph=5a7f6a9b33)
Δυνατό παρόν έδωσαν μέλη και φίλοι της ΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ στην εκδήλωση των Οργανώσεων Παιανίας - Παλλήνης την Παρασκευή 31/5 8:00 μ.μ. στην πλατεία Μακεδονίας στο Γέρακα. Χαιρετισμούς απηύθηναν οι υποψήφιοι/ες ευρωβουλευτές/τριες :ΓΙΑΝΝΑΚΆΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΜΕΝΊΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΜΙΓΚΈΛΗ ΝΑΣΙΑ ΦΙΛΊΠΠΟΥ ΠΈΤΡΟΣΟ κόσμος άκουσε με ενθουσιασμό τις θέσεις της ΝΕΑΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ και τα μηνυματα:•Δίνουμε δυνατά και με αισιοδοξία την μάχη των Ευρωεκλογών με την ΝΕΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.•Ενώνουμε τις δυνάμεις μας δίνοντας φωνή στα δίκια του λαού.•Ψηφίζουμε με εμπιστοσύνη ΝΕΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ.